HGS Müşteri Hizmetleri Telefon 0850

Karayolları genel müdürlüğüne balı bulunan HGS cihazları hayatımızda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Köprü ve otoyollardan hızlı geçiş imkanı sunan HGS’ler gelişen teknoloji ile hayat standartlarına uygun olarak gelişmiş ve hayatımıza büyük bir kolaylık getirmiştir. Bütün araçlar için zorunlu hale gelen HGS’ler kullanımı ve temini için birçok merkez hizmet vermektedir. Köprü ve otobanları kullanmak isteyen herkes için zorunlu olarak temin edilmesi gerekmektedir. HGS olmayan cihazlar için kaçak geçiş ihlali sayılır, bu gibi durumlarda çok fazla para cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ön ödemeli HGS etiketlerinizi en kolay PTT şubelerinden temin edebilirsiniz. HGS müşteri hizmetleri telefon 0850 460 60 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

HGS İle İlgili Sorunlar İçin Nereye Başvuru Yapılır

Araçları olanlar için hayatımıza büyük kolaylılar getiren HGS bekleme yapmadan geçme imkânı sunmaktadır. Bütün köprü ve otobanlardan aynı şekilde geçiş yapmamıza imkân sunan hgsler için PTT şubeleri özel olarak hizmet vermektedir. HGS ile merak ettiğiniz her şey için müşteri hizmetlerini arayabilir, internet sayfasından form doldurabilir ya da mail adreslerinden mail atabilirsiniz. HGS ile ilgili bakiye, kaçak geçiş, inceleme, itiraz gibi tüm güncel sorularınız için 444 1 788 nolu telefondan da bilgi alabilirsiniz. İstek ve talepleriniz için müşteri hizmetleri ayrıntılı bir şekilde hizmet vermektedir. HGS internet sayfasından da merak ettiğiniz birçok soru için yanıt bulabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş olacaktır. PTT den aldığınız etiket ile ilgili PTT bonus kart ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bankadan aldığınız etiketler için bankadan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu şekilde bakiye yetersizliği gibi bir durum söz konusu olmadan rahatça geçiş sağlayabilirsiniz.

HGS Bakiye Sorunu

Köprü ve otoyollardan sorunsuz geçmek için HGS içerisinde bir miktar bakiyeniz bulunmak zorundadır. Aksi halde kaça geçiş yapmış sayılırsınız. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu anlatabilir ve yardım talep edebilirsiniz. 15 gün gibi bir süre içerisinde ödeme yapmanız halinde ceza vermek zorunda kalmazsınız. Müşteri hizmetleri size her konuda yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan HGS Kart Nereye Nasıl Yapıştırılır başlıklı makalemizde HGS, HGS kart ve HGS Kart Nereye Nasıl Yapıştırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir